Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NagyVillany

    tag

    válasz fi:zi'k #14 üzenetére

    Majdnem minden a hátán van ja, a táp még az asztal mögött lóg. Amúgy szilikonkaucsukkal van felragasztva szinte minden, ami elég massziv, rugalmas, hőálló stb, és ha kell el lehet távolitani nyom nélkül. Nem a leglaposabb 5-6 cm log ki leginkabb az alaplapnál. Vadászat alatt van vmi pici tápocska ilyesmi de olcsóbb ami el is fér még, és készül egy fekete kis burokféle is a por ellen, és ha minden megvan utána akarom jobban fotózgatni. Amúgy eza 2 magos atom 3 as idözitésre állitott rammal szinte mindegyik 1080as HDfilmet elvitte amit anno hirtelen kipróbáltam.

    Még talán itt témába vág az a megoldás is amit havernál csináltam nyáron, 20ezer ft-ért vett használt P4 es lapos HP tipusgépét felcsavartam az asztal hátuljára ugy, hogy a DVD meghajtó ajtaja felfelé áll és, jobbklikk "Kiadás"-ra felbukkan az asztal mögül, és ezek a gyári gépek is jellemzően csendesek, és ottis a új játék és 1080HD filmen kivül minden megy, szal hasonlo tudású mint eza MSI gép, és a gyakorlati összhatás ugyanaz, hogy van egy TFT az ember előtt semmimás. Ja ez a dolog ott praktikus ahol fal mellett van az asztal, de általában így van.
    stop

Új hozzászólás Aktív témák