Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz kelly416 #570 üzenetére

    notification bar okosságai nekem már nagyon hiányoznának, plusz a cm7 gb ui olyan szinten fapadosnak néz ki cm9-10 után hogy ihajj. persze vannak olyan okosságok is mint hw acceleration meg hasonlók, bár az kevésbé meggyőző.

    auto hívásfogadást nemtom. én gyárin sem használtam, nem is tudtam hogy lehetséges, biciklin jól jött volna pedig.

    xperia t-nél most látom nem is hivatalos még a jb, csak valami preview... amúgy a nagyobb és 720p kijelző, a hdmi kimenet és a jobb kamera lenne a legnagyobb előnye, de tény hogy műanyag a háza (mondjuk baró a defy-hoz hasonló gumis bevonat rajta). méretben nem gáz, bár nekem nagy a kezem. az akksi ideje viszont nagyon gyatra, ez szinte kizáró tényező nála.

    igazából a razr i-ben a jó akksiidő, anyaghasználat és a picit kompaktabb méret mellett a majdnem gyári (cm9-10-hez közeli) felület ami legjobban bejön. az intel proci böngészésben király (bár amoled miatt ezt kevésbé bírja naftával), a szoftvert meg elviszi rendes sebességgel. ennyi nekem elég.

    viszont ami zavar razr-ben, az a gsmarena tesztben a borzasztónak ítélt hangkimenet. ezt egy tulaj esetleg tudná cáfolni/megerősíteni? nagy alapzaj stb tényleg tetten érhető? defy-nál gondolom nem szarabb, de jó lenne tudni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák