Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz kelly416 #3061 üzenetére

    Köszönöm a jó kívánságot, rendes vagy - csak érkezzen meg, és tudjam beüzemelni :)
    Az S4 Mini abszolút potens készülék, egyáltalán nem zártam ki, hogy lesz még, kevéssel maradt le a legtöbb szempontból.
    Ez igaz az üzemidőre is. Én nem bízom ilyen/olyan fórumos felhasználók ítéleteiben, eléggé meg kell nézni ki mondja, pl. a Razr i esetében sok hozzáértő, megbízható véleményt olvastam, míg az S4 Mini fórumán elég vegyesek az érzeteim, lehet, h csak nem ért hozzá, azért nem jó az üzemideje.
    A GSMArena teszt jó, relatíve objektív közelítést ad, alkalmanként még frissítik is jelentősebb firmware-frissítéskor (a Razr i esetén ez nem történt meg):
    VS

    Mint látható, a Razr i nagyon erőteljes időt teljesített, de az S4 Minié is teljesen elfogadható (HTC One Mini: 39óra...). A Razr i különösen a beszélgetési időben ütős, és a stand-by ideje lehet még nagyon hatékony, a böngészésben, és videolejátszásban elég izmos az S4 Mini. Ha még értesz is hozzá, és törődsz vele, akkor még jobb is lehet: emiatt sztem ne húzd ki a listáról...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák