Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    válasz axioma #4885 üzenetére

    Viszont kívánom Neked, és minden idelátogatónak.
    Az emlékeimre kell hagyatkozzak, ugyanis az M2 immár csak másodkészülék, és visszatettem rá a MIUI 2.5-öt, amin csak alap dolgok vannak fenn, sok a szabad memória, gyors, és főleg nem zabálja az akkut.
    Eddig eljutottál: Install my CM10.2 version >= 07.11.2013 first
    Fontos, hogy valóban ez a 10.2-es verzió legyen fenn.
    Az új TWRP garfikus felület jobb, könnyen kezelhetőbb, és nagyobb tudású, mint CWM
    Nem kell a tools-ba menned. WIPE, és ott kiválaszthatod, hogy mit akarsz törölgetni. Tehát Wipe, advanced wipe, ott kipipálod, ami szükséges neked, én a systemet, a data-t, cache-t, dalvik cache-t választottam (ha nem csalnak az emlékeim) azt back, és install. Először a CM11-est, majd, még újraindítás nélkül a core gapps-ot, majd wipe megint, factory reset, wipe dalwik, reboot. Lassan áll fel a rendszer, erre készülj fel. Nálam fenn volt az utolsó december 18.-i verzió, és amikor engedélyeztem vele az ART-t, elszöszölt vele jó háromnegyed óráig, az újraindulással. De nem volt az igazi, maga a rendszer is leállt (com.core.system, valami ilyesmi, vagy hasonló üzenettel) Jó sok kínlódás után tudtam visszaállítani a Dalvik-ra, azzal viszont tökéletesen ment. Az ART használatát jelenleg nem javaslom, várni kell még néhány frissítésre. A CM11-et Dalvikkal, viszont ajánlom, mert gyors, messze a leggyorsabb rom, és mindennapos használatra is megfelelő. WIFI thether kivételével minden megy rajta. Az akku használatról nem tudok sokat mondani. Öreg, hároméves aksival épp, hogy néhány órát (talán hármat négyet bírt). Ezt megelégelve vettem Karácsonyra neki egy gyári új eredeti aksit, de az mire megérkezett, már a MIUI volt rajta, vagyis nem tudok beszámolni ez irányú tapasztalataimról. Mellesleg a kínai extended, noname, 3400mah-aksiról csak jót mondhatok. Na jó, egy rosszat is. Egy évig bírja, aztán feladja, vagyis nagyon leesik a kapacitása. De ezzel együtt megéri megvenni, mert dupla időt kapok vele, és árban jóval alatta van a gyári, 1400 mah-osnak. Igaz, olyan vele a teló, mint egy mikulás, nagy puttonnyal.
    Remélem, segítettem.

Új hozzászólás Aktív témák