Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz chab7 #48518 üzenetére

    Jó hasonlat, ilyen alapon a Froyo kb. megfelel a Windows Xp-nek. Bár mindkettő kissé elavultnak és fapadosnak számít már, azért minden funkciót ellátnak, amire szükségem van, és eddig még kurrens oprendszernek számítottak. Mostanában kezdek találkozni az első szoftverekkel, amelyeket esetleg használnék, de már XP-re nem telepíthetőek, és hamarosan majd megszűnik a terméktámogatás, feltehetően a Froyo esetében is hamarosan szembetalálkozom ezzel a problémával, de míg a Windows esetében ugyebár találok újabb "gyári" oprendszert a számítógépemre, addig a Defy-ra nem. Legalább ezt figyelembe vehetné a Motorola. Vagy legalább a bootloader-t kinyithatná, akkor lehetnének valódi főzött Jelly Bean-ek, akkor talán én is belevágnék a cserébe.

  • Multi13

    tag

    válasz chab7 #48518 üzenetére

    Hát igen, nem mindenki mer belevágni ilyenbe, de jelen esetben a tulajnak nem is volt szüksége korábban a frissítésre. Vannak akik ugyan úgy hagyományos telefontként használják ezeket a kütyüket is, a lényeg, hogy tudjanak telefonálni, sms-ezni és ha már lehet rajta netezni ill. emailezni, az már külön öröm. :)
    Viszont a gyári rendszerek is idővel belassulnak (itt is ez volt) és ezért kért meg rá, hogy ha lehet rajta vmit frissíteni, akkor tegyem meg + ha lehetséges akkor legyen magyar nyelvű.

    Mikor rátaláltam a Mélyvíz topikra gondolkodóba estem, hogy vmi expertebb cuccot teszek rá, de igazából felesleges lett volna. Inkább legyen stabil és műűűködjön. :DDD

    Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

Új hozzászólás Aktív témák