Hirdetés

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aureal

    senior tag

    válasz verser233 #6900 üzenetére

    (#6899) verser233
    Próbáltam, nézegettem vagy fél órát boltban, igaz sebességtesztet nem futtattam, nekem nem tetszett annyira, főleg mert nagy a készülék. Persze ettől nagyon jó, nem is akarom lehúzni, viszont a Defyvel kezdetek óta elfogult vagyok és most így élesben használva nem tűnik lassabbnak a samutól. De mondom gamelni nem szoktam, mindazonáltal szerintem pár %-ban ha gyorsabb is, ennyiért nem adnám a Defym, pláne hogy az új Atrix meg mindenkit lealáz majd, úgyhogy: Moto is the future! :K

    (#6876) zsirfecske
    PowerAmpot még nem néztem, de írták is hogy nagyon falja az akkut...
    A bajom inkább az, hogy annyira fapadra csinálta a Motorola/Google a szoftverek lehetőségeit a Defyben (mondjuk nem tudom a fotó rész mennyire Andro vagy Moto sajátság) hogy inkább ez a gyenge pontja. Pl. sms alkalmazásoknál sem lehet (a marketesekben sem!) piszkozatként elmenteni, rögtön küldeni akarja. S arról ne is beszéljek, hogy a hatalmas rendelkezésre álló kijelző helyett 1cm-es sávban görgeti fölfelé a beírt szöveget. Ez ultra idegesítő ilyen kijelzőméretek mellett pl. egy hagyományos javás telához képest is. Találtam ugyan a marketben progit ami szépen szélesíti a beírt szövegnek megfelelően végig a szövegablakot, de ott sincs az a cool érzésem, hogy dejó hogy androidon vagyok...
    Nekem ilyen apróságok rontják az öszképet, de ismétlem, a Defyvel amúgy teljesen elégedett vagyok, árban meg pláne! :)
    Én most azt mondom, kb. 1-2 hónap múlva - s ahogy jönnek az új appok is sorban persze (csak győzzük követni) - lesz olyan a Defym amilyennek szeretném.
    A kamera terén is jól jönne valami testreszabhatóbb progi, mondjuk ez nagy előnye az Andrónak, hogy lehet vadászni, csak máshol meg alapból ez is fullos gyárilag...
    Az viszont nagyon tetszik (este jöttem rá), hogy a gallery képnézőjében ahová duplán bökök a képen, oda nagyít rá! Apróság, de nagy piros pont nálam. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák