Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maaniac

    aktív tag

    válasz tajcsi #22532 üzenetére

    de most tisztázzunk pár dolgot:
    1. most akkor piros moto logónál áll meg vagy rögtön a bootloader jön be?, mert egyik hsz-ben még a boot áll meg a piros logónál a másikban pedig már csak bootloader jön be
    2. melyik cmx-et flashelted rá?...2ndboot-os? dátuma?

    bootloader módban nem is fogja tölteni mert olyankor nincs meg hozzá a szoftveres háttér ill. sérült
    ez esetben ezt a módszert használhatod
    1. vegyél egy usb hosszabbítót apró pénzért...legolcsóbb a legjobb ebben az esetben
    2. vágd le azt a végét, amelyik nem a géphez csatlakozik
    3.a piros és fekete kábelre lesz szükséged (ezeken érdemes kis golyókat létrehozni-fejts le kicsit többet)
    4.vedd ki az akksit a telefonból
    5.a piros kábelgalacsint nyomd be a + jel fölé.....a fekete kábel galacsint pedig a - jel fölé...a két középső csatlakozót hagyd szabadon
    én így töltöttem fel a full lemerült akksim 13%-ra kb. 15 perc alatt...számomra a flashellési megfelelő töltöttség volt a lényeg (ezt elértem 10% felett már minden fasza a rendszernek)
    az akksit így ne próbáld fullra feltölteni, mert könnyen kiégetheted...minden ellenőrző elektronika hiányzik ebből a technikából...csak saját felelőségedre próbáld ki és csak végszügség esetén
    u.i.:fél óránál többre nem merném így hagyni az akksit

    ezután flashelj fel egy gyári romot (amit már feljebb linkeltek), ha megállna boot közben akkor akksi ki-be, bekapcs+hangerő le, majd a háromszöges kis droidnál hangerő le fel egyszerre és gyári recoveryben wipe data&cache és reboot...majd töltsd fel, rootold, cwm telepítése és mehet egy főzött rom...ha JB akkor esetleg megpróbálhatod 105 kacsa főzött JB-ét

    remélem érthető :P

Új hozzászólás Aktív témák