Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tombar

    senior tag

    lool én 12 óra kitiltást kaptam :D
    am látszik h a gyerek csak kopipésztezett, mert jópáran közelében sem voltunk a flamenek, másrészt meg az off topic azért van. amúgy nagyon érdekes dolgok mennek. anno volt egy crytekes hír, h a crysis2 gépigényét mesterségesen növeltette meg az nvidia h az570/80asait el tudja adni. na ott kérem volt minden, mint a búcsúban. már kábé "ba*zdmegeltünk", meg gyilkoltuk egymást, de egy moderátor sem jött, pedig az már nem heves vita volt, hanem kőkemény veszekedés. itt pedig egy kis off meg Ati flameje miatt (amihez már mindenki rég hozzászokott, sőt...) megint bannoltak. előtte meg egy csávó magára vette h lefanboyoztam az amd flameseket, pedig hozzá sem szóltam, ő kezdte ha mit ugatok. erre meg jött vagy 20 kommentji kemény off h valójában ki hogy gondolta. aztán meg kábé okos enged szamár szenved alapon írtam h akkor voilá legyen tiéd az utolsó szó, aztán vmelyik jóképességű ki is vágott, úgy h előtte 0 fegyelmeztetésem volt. elhiszem h megvédi a spanját, de akkor is... na szóval kis suttyóként nekem is meg van a véleményem.

    Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

  • tombar

    senior tag

    válasz Viktor77 #53 üzenetére

    akkor most sikerült :D

    Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

  • tombar

    senior tag

    válasz dezz #58 üzenetére

    nem jól látod. annyi volt az egész, hogy egy tag egyáltalán nem bizonyított tényekre alapozta az álláspontját, majd jött ugye az amds ellenválasz. erre mondtam azt h sokan csinálják ugyanezt az amd oldalról is. és ezt nem értetted meg. ezután viszont mondtam h ne vedd magadra lévén h nem vagy laikus a témában. szóval nem ferdítek, maximum még mindig nem érted a szituációt. ezt meg én nem tudom megérteni, hiszen számtalanszor leírtam már érthetően és nem csak neked. a moderátori dologról meg csak annyi, h miután te írtál utána jelent meg a figyelmeztetés, amire annyit írtam h jó legyen a tiéd az utolsó szó, ámen. és kész.
    ja és másrészt eléggé egyoldalú döntése volt a kedves házigazda úrnak, lévén csomó ember benne volt még az offban és csak engem bannoltak. azt elhiszem h az off kicsit sok volt, de a flameben te is annyira ludas voltál, mint én. és ez sok dologra enged következtetni.-.- (többek között ezért is rágtam be és ezért is írtam le az előző kommentemet. szerintem ez így ebben a formában nem gerinctelenség, főleg úgy hogy a nevedet nem is említettem /meg el is felejtettem/ és ha jól tudom, akkor ki is lett takarítva az adott topik)

    Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

Új hozzászólás Aktív témák