Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Angel1981 #2 üzenetére

    A 60A teljesen rendben van, ha csak a 12v-os ágat terhelnéd(és minimálisan csak az5 és 3,3v-os ágat) akkor képes leadni a 60 ampert, vannak tesztek és tényleg bírja.
    Amúgy akkor ez elmondható lenne a 850W-os modelről is, mert ott 70A ad le 12v-on ami 840W.

    Amúgy pot azokat a dolgokat tették modulárisá amiket álltalában tényleg ki is használsz és pont az ilyen molex meg sata csatlakozókat hagytak fixen amiből álltalában nem kell annyi.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Rica #40 üzenetére

    Ja csak az ára nem annyira szimpatikus már.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Rica #42 üzenetére

    25,5k-ért vettem a TX850v2 tápomat zsír újonan! (szerintem ennyiért BestBuy, ennek fényében nem éri meg venni 500-600-700w-os tápot mert azok is 20k környékén mozognak)

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz vzsryl #44 üzenetére

    - Táp Gigabyte 550W GreenMax GE-X550A-C1: 17.500,-
    - Táp Gigabyte 650W GreenMax GE-X650A-C1: 19.990,-
    - Táp Gigabyte 700W Odin Plus GE-G700A-C1: 22.500,-
    - Táp Gigabyte 800W Odin Pro GE-M800A-D1: 29.990,-

    - Táp Be Quiet! 550W Straight Power (E7)-(BN116): 21.990,-
    - Táp Be Quiet! 700W Straight Power (E7)-(BN119): 27.990,-

    - Táp Enermax 425W Pro-82 EPR425AWT II-01: 18.500,-
    - Táp Enermax 525W Pro-82 EPR525AWT II-01: 25.500,-
    - Táp Enermax 625W Pro-82 EPR625AWT II-01: 26.990,-

    Itt van egy pár táp ezeket is Gianni árulja a 25k-hoz képest egyik sem sokkal olcsóbb vagy drágább, de ami 3-4-5k val olcsóbb az jóval gyengébb is és van olyan ami drágább és még úgy is gyengébb, vagyis miért ne legyen nagy táp ha árban nem sokkal kerül több be(esetleg kevesebb be), hülyeség venni egy 500-600-as tápot 20-22k-ért amikor 25k egy 850-es, sokan úgy vannak vele, hogy minek akkora táp, hát ha nem drága akkor miért ne, attól, hogy nagy a táp még nem fogyaszt többet, sőt nincsen annyira fóron járatva és ha fejleszteni akar az user hát van hova.

    (#45)kpal: Gianni-nál vettem.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz vzsryl #47 üzenetére

    Nagyon jó cikk, holnap végig is olvasom pontról-pontra(most csak bele kukkantottam).

    Csak ha 400W-os tápot 400W-on hajtunk akkor nem lesz hosszú életű az tuti.
    Most őszintén ki az aki 22k-ért Be Quiet Straight Power E8-500W-as tápot vesz ahelyett, hogy venne egy Corsar 850-es tápot 25k-ért?
    Meg az 500-as Be Quiet 12v-os ágai csak 18A-t tudnak leadni(kombiálva meg vagy 35A-t) egy erős vga-nakmeg egy ágon kell a nagy áramerősség, vagyis ezt a tápot lehet, hogy egy 4870x2 vagy egy GTX295 megfektetne.
    Szerintem ha 25k egy 850-es minőségi táp, akkor egy 500w-os táp 10-15k-t ér(függően a hatásfoktól).

    [ Szerkesztve ]

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák