Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz puttputt #108 üzenetére

    b@szki, de tényleg... falun laktam 22évig... 1700fő körüli község... nem volt pofám pénzt kérni soha senkitől... volt, hogy egyik srác hívott esőben, hogy segítség kellene neki... mondtam: "ha eljössz értem, megyek" (tudni kell, hogy akkor "szolgálati kocsiként" egy 300as amg mercit kapott), jött is 5percen belül... meghajtottuk rendesen a gépet... :DD aztán ennyi... de tényleg vagy több tucatszor segítettem szívességből... volt olyan figura is, aki rendesen bennevolt az alvilágban... (ült is, lehet, most is hűsöl épp... ) aztán később előre köszönt mindig, ha látott... kicsit fura érzés volt, főleg, hogy tudtam, kivel mit csinált, aki kicseszett vele... :B témázok... kicsit benyomtam...

    on: hogy témához visszakanyarodjak... ez a baj itt magyarországon, hogy sokan sz@rnak a másikra... ez hazavágja az emberek morálját... a tegnapi eset (hogy útbaigazítottam anyukát és lányát, amikor épp fel voltam qrva agyilag rendesen) nekem is jól esett... örömmel töltött el, hogy segíthettem... sokkal jobban éreztem utána magam... nem érdekelt, hogy milyen g*cik voltak velem 1-2órával korábban... ez hiányzik az országból... meg kellene mindenkivel nézetni a "jövő kezdete" c. filmet és talán sokan máshogy gondolkoznának... nem jó mentalitás az, hogy: "miért legyek más... 1ember nem számít", igenis számít... ide csak a káosz-elméletet tudnám "idézni": "egy pillangó szárnycsapása akár orkánt idézhet elő a föld túlsó oldalán"

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák