Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McKane

    senior tag

    Üdv.

    Ahogy olvasgatom, itt idősebbek is vannak jóval. én 21 vagyok,de van már némi tapasztalatom..
    mivel, tavaly nem vettek fel a felsőoktatásba,/pár pont miatt / elmentem dolgozni az érettségi papírommal a kezemben. minek álltam? egy nagy bevásárlókp. eladójának.. nem t*sco, hanem másik. a fenyőfás. nem akarom reklámozni,azért nem írok nevet. :)
    voltam ott fél évet, kirúgtak. nem csak engem, hanem az összes dolgozót,akit kb velem egy időben vettek fel. :(
    fél év, ha másra nem is volt jó, arra igen,hogy megtapasztaljam ezt a foglalkozást. arra jutottam,többet nem ebben a szakmában. :U
    miután elküldtek,próbálgattam állás után járni,dehát "majd visszahívjuk" szindróma .. :W szerencsére indul egy infós okj-s képzés, (informatikai rendszergazda /hálózat-telepítő és üzemeltető ) ebbe belevágtam. a képzés most indul majd szeptemberben. szóval remélem, lesz egy szakmám, mellette van nyelvvizsgám /közép,angol/ ,tuti hogy el fogok menni,ha tehetem. mivel volt szerencsém a nyár elején kinnt lenni az USA-ban, rokonoknál, ígéretem van, ha sikerül itthon minden, esélyem lehet odakinnt. majd elválik, én optimista vagyok. :K
    na röviden ennyi a tapasztalatom, reagálásokra ,ha lesznek, válaszolok..
    További szép napot!

    Üdv.: McKane

Új hozzászólás Aktív témák