Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lengyi #2 üzenetére

    egyetértek... 1.5hónapja nyaraltunk zánkán és első nap elhatároztam, hogy többet ott a strandon nem eszünk semmit: cigánypecsenyét ettem, a hús kegyetlenül rágós volt és a fűszerezése is valami kriminális volt... (ha én készítem, akkor hirtelen átsütöm olajban... persze már előtte pácolom és a tepsiben is hagymaágyon sütöm készre... puhul is közben rendesen és az íze is 10/10-es lesz)
    körbejártuk a környéket és hatalmas eltérések vannak: alap volt, hogy ebédhez asszonynak ásványvíz/üdítő, nekem pedig valami feles meg sör... ehhez jött még esetleg leves és főétel... 1-2helyen meg desszert... hát volt, ahol 1pálesz+víz+sör+2halászlé 6500-ban volt borravalóval...
    másik helyen meg: körtepálesz+üdítő+korsó sör+1 babgulyás 2részre osztva (így is belaktunk) meg 2 pacal volt borravalóval 3500-ban :)
    3. helyen meg 2 tál bolognai sertésborda (baromi nagy adag tésztával és fejenként 2 nyitott tenyérnyi rántotthússal) meg mellé a szokásos italok kijöttek 4ből...

    óriási eltérések vannak és a strandokkal egyébként sincsenek jó tapasztalataim ott a környéken :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák