Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davenport

    aktív tag

    válasz bolondember #104 üzenetére

    Ez most tényleg off, kedves nomen est omen de annyira szeretem amikor elmagyarázzák hogy nem is fizetek adót. Egyébként nem, nem fizetem, mivel már levonják amikor a fizetésemet megkapom. A következő lépés az szokott lenni amikor elmagyarázzák hogy voltaképpen ők tartanak el engem.

    Tehát akkor mivel nem fizetek adót, mert az állam csak átteszi a pénzt az egyik zsebéből a másikba, akkor voltaképpen nem járulok hozzá semmihez, nem adok pénzt a közösbe, és így nem vagyok hasznos tagja, sőt igazából a számat is befoghatom. Ez nagyon tetszik.

    Elmondom ki nem adózik itthon: az aki pofátlanul minimálbérre van bejelentve miközben a valós keresete a közalkalmazotti/köztisztviselői/munkavállalói bér sokszorosa, mindenfajta társadalmi ellátást ingyen és bérmentve vesz igénybe (miközben nem szorul rá, dehát ez ugye neki jár), aki kigyúrt izompacsirta létére rokkantkártyával parkol, és mindenhol ahol tud sunnyog, na és persze mindenhol előadja hogy Ő milyen okos, ügyes és szép, körbe lehet táncolni, és lehet róla példát venni. Ha pedig valahol úgy bánnak vele ahogy megérdemli akkor pedig kettéáll a szája, és habzó szájjal fenyegetőzik. Őrjöngött már velem ilyen de aztán gyorsan csendben maradt.
    Lehet itt arról beszélni hogy persze mert magas az adóteher, és az emberek rá vannak kényszerítve hogy lopjanak, csaljanak hazudjanak, de ezek az emberek akkor sem fognak egy fillért sem befizetni ha 2 forintot kellene. Na ők azok akik nem fizetnek adót, mindenki más akitől az állam vagy levonja, vagy beszedi, az igen. Még egyszer bocsánat az offért, ezt tényleg nem ezen a fórumon kellene írni, de nem csípem az ilyen okoskodást. Ha esetleg valaki erre nyit topikot akkor ott bővebben is vesézhetjük a kérdést.

    És hogy On is legyek: Stabil 6.000 forintos havi számlával vagyok lassan 6-7 éve előfizető. Ha most újra aláírnék mondjuk szívem szerint egy E52-őt hoznék el ami 50.000 Ft + két év hűség. Miért nem lehet ezt a 24 hónapra lebontva havi 2.000 forintba beszámolni a telefonszámlába? Lehet hogy jobban meggondolnám, ők eladnak egy telót, kapnak megint két év biztos pénzt, én pedig nem rohangálok.

    [ Szerkesztve ]

    No money, no honey.

Új hozzászólás Aktív témák