Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    Eléggé röhejes ez az egész dolog. Tehát csak és kizárólag a megadott mobilokon lehet használni, ráadásul a WP felhasználók teljesen ki vannak szorítva ebből. Sőt ha jól tudom, akkor az IOS-ek is.

    Nem értem én a szolgáltatókat, hogy miért pont egy bughalmazos és sebezhető rendszerre adják ki az alkalmazást és miért nem lehet pl. használni a telefonokban (amelyikben van - pl. WP, BB10) mobil fizetésre alakalmas lehetőség? És miért kell egy 3-ik fél által megírt alkalmazást használni? Miért nem elég a SIM kártya és a megfelelő számlacsomag?

    Szerintem eddig ez még eléggé gyerekcipős dolog. Sok felhasználó és céges telefon nem használható.

    Szerintem ez eléggé bohóckodás dolog. Én jobban szeretem elővenni a bankkártyámat, ami paypass-os és azzal fizetni. Gyorsz, egyszerű és nem merül le, nem fagy ki.

    birq Tévedésben vagy. Nem kell másik kártya. Csak - gondolom - ,hogy adnak egy másik kártyát, vagy csak aktiválnak egy szolgáltatást. A bankkártyádat meg továbbra is használhatod.

    [ Szerkesztve ]

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák