Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz sutszi #26 üzenetére

    Hát fogalmam nincs arról a cuccról ami neked van, de nem lehet, hogy hardveres NAT os? Egyébként ki kell próbálni, ki tudja egy mai i3 (hol is tartunk?) mit tud már :DDD

    Honkydoo jó a mikrotik meg az os is, de az is csak egy gui a linux-ra, nem több :B Én Ubiquiti párti vagyok. Ők sokkal kezdőbbek GUI téren, megjelenéskor kb. sima routerként tudtad max beállítani. Dehát mondom, teljesértékű linux fut rajta, innentől a határ a csillagos ég.. De ahogy mondod, ez nem béta verziós júzer kezébe való :C

    nemlehet ez nem sznobéria csak csekély tapasztalat (tényleg az, nagyon keveset tudok/tapasztaltam én még, de már ennyi is elég). Ha már ragaszkodunk a virtualizációhoz, akkor mi a baj az eredeti, cikkben is említett linux virtualizál több linuxot című dologgal? Miért lenne jobb, ha a hoszt egy windows lenne? Nem értem/ nem is látom, hogy mivel indokoltad ezt?

    "ha havonta 1x újra kell indítani az belefér. Cserébe nem kell megtanulnom linuxozni és nem futok bele számomra megoldhatatlan problémába."
    Ja na így mindjárt más. Szvsz. ha már most úgy tervezünk, hogy ez-az belefér, az nagyon rossz "üzleti terv". Az indoklás pedig az, hogy windowsozni tudsz, linuxozni meg nem. Ez így már érthető és elfogadható alternatíva, csak nem jó :DDD

Új hozzászólás Aktív témák