Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VirsLee

    őstag

    válasz DudeHUN #772 üzenetére

    Azért tegyük hozzá, hogy az ember leginkább nem racionális döntéseket hoz. Lenézni egy-egy céget vagy termékeit semmivel sem rosszabb, mint bemenni egy fórumba és kinyilatkozni, hogy mindenki hülye, akinek van egy kedvenc márkája :)
    Az emberek ilyenek, Te is, mindegyik. Aki nem ilyen, nem is fog egy ilyen fórumot elolvasni. Hisz ha vitázni két gyártóról “Hülyeség”, akkor ezt a vitát olvasni, úgy hogy az embert nem is érdekli, ennek a deriváltja, egy még sokkal nagyobb “hülyeség”. :D
    ugyanez lesz egy mercedes vs bmw fórumban is. Egy a különbség. Én nem olvasom el a cikket, mert nem érdekel, nem olvasom el a hozzászólásokat, mert nem érdekel, főleg nem fogom leb@szni a hozzászólókat azért, amit írtak azt hangoztatva, hogy hülyék vagytok, szigorúan ragaszkodva hozzá, hogy minden ilyen hülye gyerekes tevékenység távol áll tőlem. :D

  • ribizly

    veterán

    válasz DudeHUN #772 üzenetére

    Ez így is van. Aki gaming-ben gondolkodott eddig és volt pénze rá, az Intel-t választott. Aki pedig elsősorban bármi másra használja a gépet (és volt egy kis esze) az egy ideje AMD-t vett. Aki meg spórolni akart az is AMD-be ugrott és Örült amit kapott.
    Kb hasonló volt a helyzet VGA terén is.
    Most talán már tényleg lesz értelme gaming fókusszal AMD-re menni, de én csodálkoznék, ha ezt az Intel csak úgy hagyná.
    Mellesleg az AMD kezd "túl nagy" lenni. Mind a két fronton (CPU/VGA) jól teljesítő cuccokat hoznak, viszik már 2. alkalommal a két nagy konzolt, a laptop szegmensben is erősödni látszanak és van érdemi szerver CPU is már.

    Én a magam részéről a physx szerelmese vagyok és bár maréknyi game van, amiben van, de ez mondhatni döntő, hogy melyik VGA-t vegyem. Ha ma kéne vennem, akkor az 3900x-et vennék, hiába gaming a cél és nem hoz annyit, mivel időtállóbbnak tűnik a jelen felhozatalból.

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák