Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ,

    addikt

    válasz lemusz #442 üzenetére

    A 3300X az a processzor, ami elvileg létezik, de a gyakorlatban mégsem kapható. Én a megjelenése óta vadászok rá, de eddig még nem jártam sikerrel. Legalábbis azokban az időkben, amikor még normál áron ment, nem tudtam egyetlen darabot sem szerezni belőle.

    Egyébként ha árukeresőn rákeresel, akkor jelenleg 1 helyről beszerezhető, csak az ára van kicsit elmászva (mint mindennek).

  • Chaser

    titán

    válasz lemusz #442 üzenetére

    az a felpumpálódás 8-10e ft, nyilván a magar nagykerek/kiskerek kapzsiságának felára, usd-huf nem indokolja, pcx nagyon nyomta h mennyire viszik, meKlett' az eredménye ( : egyébként még így is korrekt
    2600-ot én se vennék, csak nagyon olcsón, nem is az egyszálas teljesítménye a gond, nagyon lassú még a kommunikácó a ccx-ek közt, ezért vérzik el játékban, ipc-ben kb 12% előnye van a 3xxx-nek, és az smt is sokkal hatékonyabb
    3300x az nagyon nem érné meg 50e körül - itthon annyi volt míg volt -, viszont a 3100 35-ért korrekt, olyan hatalmas lemaradása nincs a 2 ccx miatt
    50-60-ért a 3600-ot sem vehetted meg jó ideig, talán 80-85 körül nyitott anno tavaly nyáron, elég sok idő volt míg lement az ára 60 környékére
    és ahogy mondod, ha az ember mindig tököl valaminek úgyis felmegy az ára, én a tavaly ősz végén összerakott géphez tavasszal vettem meg a ramokat, most egy pillanatig nem gondolkoznék h vegyek-e ramot polcra esetleges későbbi géphez, padlón van az ára, utóbbi pár hétben már inkább el is indult felfelé

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák