Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Soth

    tag

    válasz Bog #10 üzenetére

    Értem, köszi. Ahogy írtam is nem vagyok adószakértő csak így tűnt logikusnak. Gondolom azt is, hogy megválogatjátok a partenereket, nem fikázni akartam őket. Csak érdekességként említettem meg.

    Mondjuk azt még mindíg nem értem hogy a 0 perces használt telefon bruttó ára, ami ugye elméletileg az új telefon ÁFA nélküli, tehát nettó árát jelenti, hogy lehet hogy sok esetben mégis alacsonyabb, mint az új telefon nettó ára. De gondolom itt is számolási magyarázata van a dolognak.

    Amúgy mégegyszer: a cikk nagyon tetszett és hozzá az alaposság.

  • rep3at

    őstag

    válasz Bog #50 üzenetére

    Nem is olyan régen találtam egy Nokia N96 hamisítványt. Emberünk elkövette azt a hatalmas hibát hogy kijelzőképet is tett fel. Vették is le rögtön..

    A másik egy Nokia N98 volt, ami nem is létezett, barátunk viszont be akarta mesélni hogy márpedig ilyen van, csak én vagyok tudatlan. Pár éves telefonos múlttal azért úgy érzem tudnék egy ilyen kategóriájú modell megjelenéséről, pláne ha a második kedvenc gyártómról van szó..

    Még jó hogy az ilyen emberek általában magukat buktatják le :)

    Forward thinking. كرر

  • QG

    tag

    válasz Bog #96 üzenetére

    Ismerem a vezetőséget, tudom hogy nem szponzorált. Ennek ellenére egyoldalú.
    Elhiszem, hogy mobilnál pont nagy a különbség eredeti és koppintott közt, de a cikk más termékekről is szól.

    Éppen az a fő gondom, hogy a marketinget fizetem meg. A minőséget sokkal kisebb mértékben. Egy dzsunkaTM márkájú póló két évig bírja, egy Adidas 3ig, 3-5x annyiért. A BMW, Volkswagen már rég nem hozza azt a minőséget mint régen, elég egy ADAC tesztet megnézni. De a népek még elhiszk, hogy a dél-koreaiak rosszabbak, mert 10 éve tényleg rosszabbak voltak.

    Szóval szerintem a másolatoknak az az előnye, hogy a rontja a márka imidzsét, ezzel közelítve az árat az értékhez. Én nagyon szivesen megvenném azt a hasonló jellegű terméket Csu-Wei felirattal is Adidos helyett, de már a kínaiak is rájöttek, hogy az emberek hülyék, és a marketing hat.

    “Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák