Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Bocsi, nem olvasom el az elöttem lévő hozzászólásokat mert nincs időm rá de pár dolgot elmondanék a WP7-ről.

    Alapjáraton nekem nagyon kezd úgy tűnni, hogy a MS ezzel az új rendszerrel túlságosan is elment a casual és casual gémer irányba, meg akarja lovagolni ezt az új trendet. Ez vagy sikerül vagy nem, majd az idő és a vásárló réteg eldönti. Én nem tartozom ezek közé és szerintem az érintő kijelzőn való játék rövid távon elmegy, de hosszú távon inkább kínlódás az egész.

    Nagyon csúnya hiányosságok vannak az tény, de a flash támogatás szerintem nem az. Legalább is hazánkban nem. Mivel nincs még mobilnet-es vonatkozásban normális lehetőség. Mi az, hogy 200MB-ért 2000huf-t kell fizetni havonta és efölött már csak 5GB-os csomag van aranyáron ha nem valami über 10000ft-os előfizuval veszel telefont(Telenor-os példa). De a többi szolgáltató sem jobb ilyen téren. Ezekkel a megkötésekkel a flash inkább hátrány tud lenni szerintem mint előny kivéve ha van hotspot a közelben.

    Na hogy magáról a WP7-ről is mondjak valamit. Tetszetősen gyors és könnyen kezelhető, de ennyi. A főképernyő nagyon nem tetszik, nincsen meg benne a csoportra tagolhatóság és minden szinte egyforma méretű. Ingerszegény. Persze van aki ezt szereti, én nem bár a túlzott csicsát sem szeretem. Azért hagyhatott volna a MS több lehetőséget a személyre szabhatóság tekintetében...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák