Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz martonx #60 üzenetére

    XVM-nek hívják, egyfajta mod. Csata indulásakor és csata közben is láthatod, hogy ki milyen játékos, mennyi csatája van, adott tankkal mit tud, milyen a statja.

    R9DEON: én egy ideje (1,5 év) abbahagytam, nemrég kezdtem el nyomni megint, igaz nem sokat, napi pár csata. De úgy érzem, hogy előtte jobb volt az MM, most katasztrófa.

    MongolZ: persze, van ilyen is, de gondolom te sem tudsz minden ilyen csatában 5000+ sebezni. Én mostanság az látom, hogy gyakran kisebb tierben (mondjuk 7-es és +-2) csak én vagyok zöld, és tele van "polish noobbal" (egyébként hihetetlen, hogy mennyi lengyel játszik...) a csapat, másik oldalon van négy zöld és simán lehozzák a meccset. Nálunk meg azt sem tudják merre menjünk. Tipikusan fingjuk nincs arról, hogy hol kell a kritikus pontokat védeni egy pályán még 20K csata után sem. Ha meg artyval vagyok és elhelyezkedem (német artyk nem épp villám sebességűek) addigra oda a fele csapat, áttörték a vonalat és már esélyem sincs egyet sem lőni. És van 5 ilyen, utána bead egy jó kört, aztán megint szopóág. Arról nem is beszélve, hogy képtelen kisúlyozni a tankokat, lásd O-NI, O-I és barátai.

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák