Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz #72042496 #398 üzenetére

    nekem még Windows sincs optikai lemezen. 1890 Ft volt egy 8 Gb pendrive, azon van a legális win bottloaderrel együtt. egy oprendszer megérdemel ennyit,meg sokkal gyorsabb is mint szenvedni lemezzel.
    Írta itt a kollega még hogy legálist hogy szerzem be Simán a Microsoft honlapjáról, mar ezer éve fent van iso formátumban is és pendrivra ,bootolható formátumban is. ha nincs másik gép, befáradsz az első normális PC boltban és megcsinálják neked pár ezresért a pendrivodat.
    Aki gépet vesz az erre készüljön fel,, akinek meg van ,az meg gondoskodjon előre erről. Nővéremnek pendrivval együtt 3500 ft ellenében megcsinálták boltban a boot pendriveot, én csak a licenckulcsot vettem meg neki, amit telepítés közben aktivált. Egyedül a windowshoz kell bármilyen adathordozó, játszani én nem használtam ezer éve optikai lemezt.

    más téma : Steames játékokat is tovább lehet adni, még ha nem is mindent. nekem a játékaim felét kb.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák