Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szalámissüti

    tag

    Én fpst, meg lolt játszom, (előbbinél mondhatjuk hogy hc, utóbbi meg casual), úgyhogy itt a konzol nem nagyon jön számításba. Egyszer próbáltam bf4et konzolon, nem győzött meg, (tudok lőni aimbot nélkül is)...
    Viszont teljesen megértem azt, aki konzolon szeret játszani, még valahol logikus is. Egyrészt a pc drágább, rendes gamer gép ~300k+perifériák (oké, lehet vicceskedni gtx750+cerka kombóval is), notiban ~500k, ez túl drága ahhoz, hogy hetente 10-15 órát játsszon az ember rajta (ennél többet casual játékos nem nagyon szokott játszani).
    Ráadásul tény, hogy vannak játékok, amik konzolon jobban játszhatóak, illetve "kényelmesebb" is (nem kell állítgatni a dolgokat, meg egy rendes oprendszerrel szórakozni, nehezebb elrontani). Ha pedig valakinek az számít, hogy 60(120+) FPS, fHD< ultra, akkor fizessen. Nem lehet mindent egyszerre.
    Cserébe ha netán úgy dönt, hogy márpedig ő holnaptól nekiáll 3D renderelni/100k++ sort fordítani/véges elemest játszani, akkor nem kell vennie munkaállomást/gépet, csak fogja, megveszi a tetszőleges programot, és had szóljon, lesz kraft a gépben.
    És akkor még nem beszéltünk az esetleges exkluzív tartalmakról, és egyéb nyalánkságokról, amik hathatnak a döntésre. Szóval a hitvita mehet, csak nincs értelme, mert a különböző igényeket eresztjük egymásnak. Ez is olyan, mint amikor megkérdezi valaki, hogy miért bmw- csak.

Új hozzászólás Aktív témák