Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz Khelben #343 üzenetére

    ebben a topicban most fordul elő másodszor, hogy tökéletes ellenpéldával szolgálni egy "őstag" állításaira. nézd meg a konfigom, ugyan olyan, mint a tiéd. a videókártyánk fogyasztása között a tesztek szerint 4 watt különbséggel. nekem egy kb 8-10 éves FSP 400 wattos tápom van, amit még anno kb 8000-ért vettem és tökéletesen működik a konfig. szóval ha csak nem használsz 3 winchestert a géphez, akkor a te gondodat sem értem

    BE4GLE szerintem okostelón böngészni, vagy akár csak a messengert használni vészmegoldásként kényelmes maximum. tehát utazás közbe, ahova nehezen viszed magaddal a laptopot. tablet is max arra jó, hogy olvasgass rajta, vagy gyorsan rákeress 1-2 dologra ha úgy van, de, hogy pl fórumozz, vagy csak böngészgess rajta, vagy elintézz egy utalást kényelmesen, arra nem való egyik sem. olyan, mint ha azt mondanád, hogy dehát a robogó is elvisz mindenhová, minek autót venni? ez így igaz, csak más minőség. lassan már ott tartunk, hogy a TV-s topicokban is egy érv lesz, hogy "plusz ugye ezeken az új TV-ken már lehet netezni"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák