Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Neovenator #56 üzenetére

    Hát, erre kétféle válaszom is van :)

    A racionális:
    Nem lehet elvitatni a 3-tól a rengeteg apró javítást, polírt, amivel szebbé, hangulatosabbá, flottabbá tették a játékot. Ezeket én is nagyon szerettem benne. A gondom inkább a "nagyobb" változások egy részével volt. Az ultrarövid kampány-megközelítés nekem rögtön az elején egy gyomros volt, a túlbalanszírozott 8 fakcióban feleannyi fun nem volt, mint a 2-es 6 db lépcsősen erősődő fakcióiban, a városépítés már a 2-ben sem volt valami fényes, de a 3 még monotonabbá tette, stb. Nyilván ez mind szubjektív.

    Az impresszív:
    A 2-esről az az emlékem, hogy elmentünk ebédelni egy haverommal, utána beugrottam lemásolni megvenni a játékot, hazamentem, elkezdtem játszani, aztán egyszer csak felkelt a nap :) A 4-nél hasonlóan, csak akkor már házas voltam, és reggel volt némi morgás, hogy hol a fenében voltam éjszaka, mert az ágyban biztosan nem :DDD
    A 3-nál annyi ragadt meg, hogy leültem, lenyomtam egy kampányt, aztán félretettem pár napra. Aztán repeat.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák