Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz idegen lény #998 üzenetére

    Viszont aki pc-n ms store-ban jól bevásárolt játékokból olcsón, és szeretne esetleg upgrade-t de rájön hogy egy épkézláb gpu árából One X is kijön néhány plusz játékkal az nagy eséllyel inkább veszi az utóbbit. PC GAMING nálam a bányász lázzal gyakorlatilag 0-ra redukálódott, igaz Steam híján én PS4-re váltottam, az a néhány PC exkluzív játék meg elfut a HD 4600-on is. Compile-hez meg nem kell gpu.

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

  • Polllen

    nagyúr

    válasz idegen lény #998 üzenetére

    Az MS jó ideje bejelentette, hogy xo-ra és Windows-ra is kiadja a játékait. Náluk ez MS exkluziv ezentúl. Ebben semmi degradálás nincs. Ahogy a psnow játékok is “csak” Sony exkluzivak. Azt pedig ne felejtsd el, hogy ezek a játékok Windows store-ban lesznek elérhetőek. MS-től, MS árszabással. Nekik mindegy melyik boltban veszed meg.

    Az pedig szuper, h 50k-ból vettél egy gépet, de egy mai játék xo s szinten történő futtatásához 25k-tól indulnak vga-k használatan. Már ha nem valami 3-4 éves kártyát akarsz venni. Ha nincs ilyen a gépben, akkor téged ez a szolgáltatás nem érint.
    Illetve ahogy más is írta, egy xo s újonnan 50k. Ahhoz nem kell vga, te bontod ki. Ezt összevetve a használt piaccal rezeg a léc, hogy mit éri meg venni. Egyéni preferencia.
    Az AMD új APU-nak nagyon örülök, de a GT 1030 szintet hozzák. Ezt a konzolok már lelépték.

    Lehet olcsón gépet összerakni, meg játszani, de konzol árból nem lesz konzolt hozó graf a mai játékokban. A megjelenésnél volt ez, amikor egy i3-4xxx + gt 750ti pariban volt velük.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák