Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taranti

    senior tag

    válasz pengwin #19 üzenetére

    Nem-nem! :)
    Tulképpen itt bárkinek igaza lehet, majd az idő eldönti. Az Intelnek most kellett valami termék, az AMD-nek meg a pénz (de nagyon). Én nem félteném a piros oldalt, fogják ezerrel reklámozni (meg győzködni az OEM-eket), hogy már az Intel is az ő IGP-jüket használja. Az Intel meg persze ahol csak lehetséges, "elhallgatja" az AMD/Radeon nevet.
    Végre verseny van-lesz, és ez a lényeg. :K

    Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz pengwin #19 üzenetére

    Nem látok bele az Apple fejébe, de szerintem épp a Windows -ból kiindulva szerintem próbálnak minél kevesebb beszállítótól vásárolni minél kevesebb megoldást. Kevesebb féle-fajta hardvert kell támogatniuk, ami kisebb költség és, kevesebb hibalehetőség. Egy ilyen CPU-GPU megoldás kevés gépükbe kerülhetne be, míg mondjuk egy R5 2500U sokba, de ki tudja hogy belefér-e nekik az hogy a paletta egy része mondjuk Raven Ridge alapú, a másik része meg valamilyen Inteles. Az utóbbival ráadásul már komoly tapasztalatuk van és nem is nagyon volt rá panaszuk. Talán nem nagy dolog, de egy okkal több, hogy Intelesek maradjanak.

    Jelenleg én azt látom, hogy nincs egy teljes palettája az AMD-nek amit fel tudna nekik ajánlani. Vagy ha van, akkor jól titkolják.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák