Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Kansas #200 üzenetére

    Magyarul mondva kompromisszumokat kötsz, és kilyukadsz egy "közös lónak turros a háta" végeredménynél, ami se nem színhelyes, se nem szemkímélő, csak mert "nehogy már a Win mondja meg.". Szíved joga.

    Így igaz. Hadd döntsem el, hogy én hogyan szeretném látni a qrva drága monitoromon és marha drága PC-m által összekalapált képet. Miután egy frissítés most megint szétb@szott mindent a desktopon duplán háklis vagyok a "majd én megmondom neked hogyan lesz jó" dolgokra.
    Ha majd szükségem lesz mások útmutatására ebben a helyzetben, akkor szólok. Én sem ugatok bele az OLED kijelzős telefon tulajok agyonszaturált színeibe az utcán nonstop.

    Azért azt nem gondolod, ugye, hogy a monitor és OS gyártók csak úgy hasra csapva találják ki, hogy kéne kinézzen a "night light"/szemkímélő színprofil, és nem kérdeznek meg nálad picit jobban hozzáértőket?

    Már alig vártam a szakmai tudás kétségbe vonását, ez mindig csúcspontja egy vitának.
    Mindenki azt gondolom amit akar. Még. Amit viszont fixen tudunk, hogy ez a kis ketyere a fiókomban nem azért van, mert a kisujjából ki tudja szopkodni a monitor meg a PC vagy a Win, hogy éppen nálad vagy nálam milyenek a fényviszonyok és éppen mi az amitől kifolyik a szemed. Gondolom a szemüvegedet is a Tecsós polcról veszed, optikushoz nem mész. Mert hát a "szakértők" tudják milyen egy szemüveg. Az így megy.

    Másrészt aki engem 10 percre kelt fel, azt úgy elküldöm a fészkes fenébe, hogy többet nem próbálkozik - igaz én már évek óta nem csinálok készenléti munkát, nem véletlenül.

    Egyrészt örülj neki, másrészt fogadd el, hogy sajnos vannak, akiknek meg ilyet is kell csinálni. Pont annyira távolra sikerült már evezni bármilyen szakmai témától, hogy akkor itt OFF-ot be is rekesztenék, topiktörlés megtörténik. Köszönöm.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák