Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz davudhunters #30 üzenetére

    Mondjuk szerintem ebből a roppant "szimpatikus" úriemberből sem kellene kiindulni. Még a feltöltés napján megtekintettem ezt a remekművet, de azon túl, hogy dühös lettem, nem sok értelme volt. Konkrétan mindenkit lehülyézett, Ő mindig mindent jobban tudott, és persze a VR nem halott/haldoklik. Ja, csak a számok nem ezt/Őt igazolják. Amúgy kíváncsi lennék, hogy pontosan a fejlesztés mely részével foglalkozik (az számomra nem derült ki). Mint "fejlesztő" kérdezem ezt. Valahogy kicsit több szerénység és kevesebb arc kellene. szvsz. (függetlenül attól, hogy mennyit tett le (bár nekem a csóka nem ismerős) arra a bizonyos asztalra).

    Más: azzal viszont én is egyetértek, hogy a Sony VR-ja több okból kifolyólag is sikeres(ebb). Ugye értelemszerűen a felhasználókra van/lett tervezve, és megfizethető áron kapható. Az mondjuk más kérdés, hogy mi vesz rá valakit, hogy beruházzon egy VR headsetre, függetlenül attól, hogy PS VR/OR/Vive-ról van szó. Még mindig nem látom ebben azt a hatalmas potenciált, de természetesen ahogy megjelenne az első néhány AAA minőségű játék, lehet, hogy változna a helyzet.

    Arról viszont még mindig nem találtam semmilyen információt, hogy a VR-nek milyen hosszú távú hatása lehet a szervezetre nézve. Erről szívesebben olvasnék cikket :).

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák