Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ctvagyok

    őstag

    válasz tothmaxy182 #19 üzenetére

    Szerintem igazad van, én ezért nem tudok feljebb lépni. Még több mint 3 éve vettem a 4db 1,6Ghz A9 magos Asus tabletom 60k pénzért. Meg lehet nézni ma mit adnak 60k pénzért. Szinte csak annyival jobb, hogy már FHD kijelzőt kapok ennyiért, esetleg egy leheletnyivel erősebb hardvert.
    Teljesítményben alig van erőlelépés androidos tablet fronton, pedig már olyan telefonokat lehetett tavaly kapni, mint a redmi note 2. Hasonló tablettel 100k alatt most sincs. Amik fejlődtek és olcsók a kínai dual boot vagy win-es tabok, de azok közül sok sikert választani. Van vagy 5 -10 márka, és egyiket sem ismerem. Jó kis lutri lehet azokat berendelni Kínából.

    Biztos azért nincs választék, mert nem fogy. Jöhetne már egy 16:10 FHD androidos tablet egy értelmes 8 magos chippel 60k pénzért. Ne kelljen már kínai cuccokkal kísérletezni. Lehet áfa nélkül kellene nézni valamit, de akkor meg ugye a gari kérdéses.

    Egyszerűen alig van választék tabletből, míg telefonból van vagy száz fajta ugyanabban a kategóriában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák