Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz hcl #648 üzenetére

    Valamilyen szinten volt kényszer. Winmo támogatás teljesen leépült, android volt a "menő", minden újdonság csak arra jött(meg almás telefonra). Én meg szerettem volna használni a sok hasznosnak vélt appot, láttam, hogy sok választásom nincs, így belevágtam. Talán egy éve, ha használom, és innen nézve lenyűgöz a rugalmassága. Linuxon egyelőre ezt még nem érzem. Általában meglátom, ha nekem valami jó, ehhez kell még egy kis idő eldönteni. És itt jön képbe a nyavíkolás. Ha valami nem tetszik, nem használom. Winmoval szakítanom kellett, mert hátráltatott, megtettem. Win8 egyelőre konfortos(kivéve metrós baromságok), nem érzem szükségét lecserélni, hacsak nem találok nála jobbat. Évek alatt kialakítottam egy olyan környezetet, amiben még egy teljes reinstall, és belakás belefér egy órába(ellenben az itt reklámozott 8-10 órával), köszönhető a sok hasznos, ingyenes, és/vagy hordozható szoftvernek. Na és persze, hogy mind villámgyorsan indul. Ilyen környezettől nehéz megválni, de kíváncsiságból kipróbálok mást is, ha már ennyire sztárolják, azonkívül - ahogy említettem - nem árt néhány új kihívás win piszkálásba már rég beleúntam, már a droid is alig mutat újat, kell valami más. Látatlanba meg csak nem alkotok véleményt egy rendszerről.
    Az eddigi tpasztalatok a "nem mind arany, ami fénylik" kategóriát képviselik, kezdve a hibás telepítéstől, a megszokottnál lassabb működésen át, az egyéb nehézségekig. Egyelőre nem adom fel, még bíbelődök vele amikor lesz rá időm. Könnyebben menne élesben próbálgatni, de ugye tévé nélkül nem megy :)

Új hozzászólás Aktív témák