Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kivlov

    aktív tag

    válasz MrPetya19 #156 üzenetére

    Akkor próbáld meg oroszul:)

    de tényleg az ios-t az amerika hülyéknek egyszerűsítették le... akinek ez sem logikus azt hova tegyem ...???
    nem személyeskedés de ennél egyszerűbb már csak a faék van de jó teszt vigyel egy 50 feletti embernek aki még sosem használt semmilyen kütyüt mindkét termékbő és tedd le neki annélkül hogy bármit is segítenél és lásd melyiket fogja tudni használni? nekem bejött ez én így szoktam döntésre bírni a köreimben lévő idősebb vagy tapasztalatlan de kütyüt akaró embereket, ha nem a pénz dominál akkor 99%-ban az almát tudják kezelni jobban...
    de biztos bennük van a hiba...

    apropó eszembe jutott itt mindenki a hardveren lovagol miközben elfelejtik, hogy nem az a lényeg hanem a rá írt oprendszer optimalizáltsága, mert azért kicsit gáz, hogy egy droidnak ár lassan asztali gép teljesítménye kell hogy legyen ahhoz hogy használni lehessen...
    miközben mindenki fikázza az apple-t de pl nekem az első szériás mini is bőven tudja azt amit kell
    jelzem munkára használom de emellett 0-24 ben használva megy rajta online navi, zene, youtube, net, filmek (brrip) gyakran tv-re kötve és valahogy elég ez a teljesítmény is csak azért mert van új és jobb még nem biztos, hogy kell is csak mert a marketingesek azt mondják, miközben valójában hányan is használják ki a gépük tudását valójában?ja 5-10 % max a többieknek elég lenne tudásra egy 20-30 ezres kütyü is csak ugye ott a minőség nem az igazi illetve itt azért fontos az akku idő is amiben még mindig az apple van a toppon, mert még nem sok kütyüvel dolgoztam ami úgy bírta a napi 12-13 órás üzemidőt stabilan mint a minim pl...

    más kérdés, hogy lehetne más irányban is fejlődnie az apple-nek mert pl egy vízállóság jól jönne de mivel annyi kiegészítő van hozzá így nem érdemes a készüléknek eme tudása, mert aki almás az úgyis vesz hozzá minden jót, míg a többi gyártónak alig van értelmes kiegészítője...ez is fontos lehet

    a mai felhő szolgáltatások világában meg a mobilnet végett akinek az usb pendrive csatlakoztathatósága a legnagyobb értéke az meg kenje a hajára, mert ez csak arra utal, hogy akinek nincs pénze mobil netre az ne vegyen mobil kütyüt....

    mellesleg az appléra is lehet tenni SD kárty és usb csatlakozót én is használom igaz csak fényképező miatt...:) itt is lehet mindent csak érteni kell hozzá és utánna járni akárcsak a másik táborban...

Új hozzászólás Aktív témák