Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz ricsip #6 üzenetére

    Ez nem feltétlen így van. Épp csak meg kell fizetni-és tudni kivárni-, azt aki tud minőséget nyújtani.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

  • tomcat78

    őstag

    válasz ricsip #12 üzenetére

    Köszi, de nincs rá szükségem. Megvannak a saját kapcsolataim ilyen téren. Villany, klíma, IT, biztonsági rendszerek, mindenre kb. Olyan helyeken dolgozom, ahol a kontárok nem férnek bele. Cserébe mindegyik kurva drága, számláznak, garanciát adnak. és be vannak táblázva.... Én mással együtt dolgozni sem vagyok hajlandó, mert csak a szívás van vele.
    Amúgy amit írsz, sajnos tény. De az emberek is hülyék, mikor alkudozni próbálnak. Ha valaki hajlandó kifizetni azt a nem kevés pénzt amit kérek/ kérnek ezek az emberek, akkor meg kapják a szaktudást, garanciát, mindent, ha kell referenciákkal. Ha nem, lehet tovább sétálni és mást keresni. Aztán vagy lesz szerencséje, vagy nem. Ha nem-és más szarját kell javítanom, miután megkeresett, és mégis mást hívott- elő veszem a szorzó táblát, vagy szophat tovább. Volt már rá példa. Itthon bizonyos fokig szabadrablás van az építőiparban. De ugye nem feltétlen kellett volna üvöltve elhajtani meg le hazaárulózni mindenkit, akinek nem tetszik a rendszer. Maradtunk egy páran, de ennek ára van. Magas. És most én is mondhatnám, hogy akinek nem tetszik.... De ez már ide nagyon off, sztem ne folytassuk. Vagy ne itt :R

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák