Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz macskea #16 üzenetére

    "Szóval mint dísztárgy tökéletes."

    Ezzel azt sugallod olvasatomban hogy ennél sokkal több kell mondjuk tömegközlekedésen vagy séta közben? Telefonról?

    Az megvan nekem is, hogy otthon amikor le tudok ülni egy rendes szett elé egy rendes fejhallgatóval, hátra tudok dőlni a székben egy pohár borral és szivarral, és csak a zenére fókuszálva élvezni azt, akkor van értelme a valóban felső kategóriás eszköznek.

    De olvasatomban ez az eszköz nem arra van. Ez telefon mellé, menet közben, metró-busz-villamos-vonat-séta és társai felhasználásban fut. Ezeknél eleve nem tudok én személy szerint úgy ellazulni, kizárni a külvilágot, hogy az otthoni rendszer részletességének a töredékét is értékelhessem. Innentől meg nálam ez a felhasználás az otthon port törlök és közben Mozart szól kategória. Ott és akkor egy bizonyos szint után teljesen mindegy hogy milyen minőségben, mert nem azon van a fókusz.

    A cikk nekem úgy jött le, hogy stúdióba -meglepő módon- nem, de féláron hozza nagyságrendileg azt a tudást amit a nagyok, és azt is egészen korrekt mód kiegyensúlyozva. Hogy ez kinek mire elég, az megint egyéni preferencia kérdése.

    Szerintem ;)

Új hozzászólás Aktív témák