Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz bambano #52 üzenetére

    Ott valami akkor nagyon nem kerek nálad...
    Elég sok (az átlaghoz képest biztosan) Sennheiser fej és fülhallgatóval volt dolgom, és ilyet még a belépő szintű cuccaik sem művelnek. Nem vitás, ahogy mások is írták, a gond az velük, hogy a "belépő szintű" fejesekkel más gyártók egyszerűen túlnőttek rajtuk sok szempontból, és ők vagy nem tudták, vagy nem voltak hajlandóak lereagálni. Jelenleg 3 Seni-m van, HD 25-1 II; HD 58X; HD 650. Ebből csak az elsőnek "nem kell" (inkább nem feltétlenül kell) erősítő, a többinek azért erősen ajánlott (a tiédnek is).
    Ha nem akarod végleg kukázni azt a fejest, szerintem nyugodtan less be a vezetékes fejhallgatós topikba, vesd fel a problémádat, fognak segíteni. Szerintem lenne olyan is, aki felajánlaná, hogy nála, egy hozzá illő erősítő társaságában kipróbáld, hogy úgy is produkálja e azt, amit írsz. Mondjuk jó lenne ez pl. arra is, hogy meggyőződhess róla, hogy nem fizikailag van e valami baja, mert azért előfordulhat. Ha csodák csodájára másképp szólna (urambocsá még tetszene is), elkezdhetnél gondolkodni a hozzá való erősítő/DAC pároson. Ha továbbra sem (vagy nem akarsz bele fektetni), akkor pedig az eladáson. Ha amúgy hibátlan állapotú, valószínűleg pillanatok alatt elkelne, így valamennyi pénzed is visszaszereznéd. Persze te tudod, de én biztos nem hagynám ennyiben a dolgot.

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák