Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Synthwave #27 üzenetére

    1500ft-os habzsidőzsi :DDD Azért celluxszal?! Az kicsit gyenge, meg ragad után minden.... Én szerencsére hosszú-hosszú évek óta ugyan annál az asztalnál játszom.
    Én ezt javaslom [link] Szerintem nagyon hasznos a bútorok mögötti kábelvezetésre. Nagy tapadási felületen erősen ragad, több/nehezebb kábelt is elbír, olcsó.
    Gyajjjjj..., nekem ez nem tetszik. :)) Pár év skandi lét után én mélységesen minimál design szerelmes vagyok. Minél kevesebb az asztalon, a polcokon, annál jobb és szebb. ÉS amennyi Budapesti lakásban jártam már az előző munkából fakadóan, így ez csak tovább erősödött bennem.... A jómódúaknál rend, tisztaság: Minél gazadagabb a lakás tulaj, annál kevesebb minden van elől, mindennek helye, csak a szükségesek vannak szem előtt, mert el van téve minden, stb.... És minél szegényebb volt a tulaj annál több minden össze-vissza. Rengeteg felesleges, nem minden nap használt eszközök és ruhák elől, rendezetlenül, rosszabb esetben koszban. Rájöttem, hogy nekem is van hova fejlődnöm. :) Ilyen motivációk miatt alakul nálam a minimál setup.

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák