Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz capulet75 #254 üzenetére

    mert úgy gondolod hogy annak idején Intel nem tolt bele egy valagnyi pénzt a C2D - I átállásra? az csak úgy lepottyant?
    Igen ti ,mert neked és lacikanak is írom egyben mert az ő és a te kommented alapján szóltam hozzá egybe vonva a kettőt mivel te is az ő kommentjére reagáltál egyetértve.

    Ezen nem fogunk vitatkozni, hogy Intel bealudt és semmit nem fejlesztett az utóbbi években, mert ez tény. DE mint írtam ezt azért tehette meg mert nem volt konkurencia.
    Én is rühelltem nekik kifizetni a 6 magért horror összeget(6800K) és nagyon jó, hogy jött ez a Ryzen dolog, hogy kapták a pofont a nevünkben is.
    Én is AMD-t vennék most ez is tény ha felső szegmensben gondolkoznék hisz a játéktesztekben egymás mellett van a két proci árban nagyjából egyformák.De pont eza lényeg, hogy mindkét gyártó hasonló teljesítményt ad hasonló áron nincs meg az a hatalmas különbség mint volt anno az I generáció megjelenésekor, amikor elbukta AMD a piacot,de sokan ezt úgy kezelik.
    Az urban legendeket és a kicsi AMD-t ez bántotta és ez miatt nem tudtak fejleszteni dolgot hagyjuk, mert ezt kifejezetten rühellem érvként egy szakmai oldalon amolyan szokásos emocionális tényként kezelve.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák