Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacika112

    aktív tag

    válasz b. #243 üzenetére

    Egy társam van ő a párom bocsi.....

    Nem kell éveket visszaolvasni max egy hónapos a hír hogy egyes zenek egy paraszthajszállal nem érték el a "MAX" turbót amit ha jól tudom javítottak is. Itt egyetlen kommentben sem olvastam a fentebb megemlített problémát miszerint ez a proci bitag nagy hűtőkkel is beterhelve nem tudja a kerek 5000 mhz-t.

    Leírom újra! IGEN AZ FX KAZÁN VOLT (mint most az intelek szóval ezt remélem túltárgyaltuk)
    Nem fogsz találni olyan kommentet tőlem még ha 10 évet is keresel vissza hogy valahol azt mondtam volna nem izzanak az fx ek de zen van már évek óta.
    Mégis az FX el jöttök mindig ami baromi unalmas.
    Soha nem mondtam olyat hogy a fogyasztás nem számít (maximum oc hírnél ami értelem szerűen nem releváns)

    Olyat viszont bőven találsz az elmúlt évekből amikor jelzem jó lenne gatyába rázná magát az intel mert a szánalmas vergődésük következtében el fognak szállni a zen árak.

    Az a baj hogy amikor nem tudják megcáfolni a tényeket ilyen kékistenimádók akkor "trollnak" neveznek miközben csak az érvtelenségükre mutatok rá.

    Fentebb is rámutattam, amdnél gond volt most hirtelen nem probléma?
    Ha ennél gond legyen annál is gond, pont ezért alaptalan trollnak főleg amd fanboynak nevezni engem mikor van itthon mind a kettő (igen fx em még mindig nem volt egy se!) :R

    ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

Új hozzászólás Aktív témák