Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    A show iszonyat cringe volt, tenyleg a japanokat el kene tiltani a marketingtol mert nagyon nem ertenek hozza.
    A telefonok: WOW! Erzodott az egesz musor alatt hogy nagon motivalt a Sony es nem kivan ilyen HTC-LG szeru tetszhalott allapotot felvenni, es komolyan gondolja meg a telefon gyartast.
    Sajnos megint tul nagy hangsulyt fektettek a manual fotozas promotalasara (a market 1-5%-at ha ez erdekli), ugyanakkor amiket mutattak (a bemutato tobb mint felet a fotozas tette ki) latszik hogy nagyon komolyan vettek iden a kamera upgradet, remelhetoleg ez iden a point and shootban is kicsucsosodik.
    Igazabol ha azt nezzuk hogy 2018-ban az Xperia XZ3 menynivel volt lemaradva a vetelytarsaktol, es mennyire volt az Xperia 1 II a 2020as flagshipektol akkor latszik hogy azert a Sony evrol evre csokkentette a lemaradasat, ergo tobbet fejlesztett evrol evre mint a konkurensek.
    4k 120Hz HDR-rel bomba lesz, remelem a QI toltest megkapja az Xperia 5 III is. Az Xperiak akkuinal a tartossagos resz az tenyleg nem kamu, amit hasnzalnak sajat technologiat az tenyleg megovja az akksikat es 3 evig nem igen van eszreveheto akkukapacitas csokkenes.
    Udvozendo hogy a 10 III is 5G-vel jon es zsenialis uzemidore lehet ott szamitani.
    Talan megy egy igazi compact telefon beferhetett volna.
    Nagyon tetszett az a resz, amikor azt mondtak hogy a film keszitoket tiszteletben tartva tovabbra sincs notch :)
    Ez az audiofiles dolog jol hangzik, de ez a 360 fokos bullshiteles kicsit sok. Annak sem orulok hogy launchra ,,nyar elejet mondtak". Elmult evekben is ez volt a rohej, hogy bemutattak febuar marciusban, aztan nyaron kerultek a piacra. Ha most aprilisban mutatjak meg es tartjak a 3-4 honap csuszast... Emellett jo lenne ha a korabban leepitett teruletekre (fulop szigetek, India, stb) visszaternenek, akkor lehetne profit melle komolyabban veheto eladasi szamokat is hozni, mar ha ez szamit nekik.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz kretenallat #25 üzenetére

    Hat igen, de az eloadok egy dolog, de ezek a noname emberek akik elmondjak igen ez az idei kamera wow meg a hangmernok szerint elkepeszto aztan ki van irva hogy mindketten a Sony vallalat valamilyen departmenjeben dolgoznak :DDD Meg vmi random e-sport jatekost ideznek hogy ,,jaja fluidul megy a game".
    Nem tudom miert nem tudnak lesni es tanulni az Appletol. Mindenesetre en az eszkozeik minosege es kiemelten a tartossaguk miatt veszem, szoval hidegen hagyna a marketingjuk, de nem orulok hogy emiatt (az amugy konnyen javithato) inkompetenseguk miatt van allando ketelyben hogy vajon lesz e jovore is Sony telefon. Bar most 2020-ban a mobilos divizio is profitot termelt, szoval talan nincs ok hogy ne legyen)

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz opr #42 üzenetére

    ,,meg pont akkor, amikor kijon az utodja, mert akkor brutalis akciok szoktak lenni ra, nagyon jo ajanlatokra lehet lecsapni. Nem feltetlen Magyarorszagon, de talan meg ott is."

    Errol valami kozelebbit? :D Csak mert igen, Magyarorszagon meg soha nem lattam durvan akciosan Sonyt, most is a 2019es Xperia 1 - 5 250 ezres arakkal fog kifutni :U

    joey04: Mi ezzel a baj? Nezz be Xperia 1II vagy Xperia 5 II topikokba es nezd meg milyen kijelzo idoket hoznak. Boven eleg a 4500, Android vonalon a legkevsebbet fogyaszto rendszer az Xperia vonale.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Yeffy #47 üzenetére

    Igen, az a 40%os speaker volume boost az nagyon meredeken hangzik :D

    Bar az en altalam hasznalt Xperia XZ Premiumnal valoban van kifogasolhato dolog a hangminosegben es hangeroben, de ez nem a Sony hibaja hanem a kokanyolo mesternek aki a betort uveghatlap csereje utan az erintkezokkel valamit b*szkuralhatott, mert azota halkabb es torzabb a speaker illetve a kihangositas azota nem megy (szerencsere ezt szinte soha nem hasznalnam).
    Viszont tegnap jott meg edesanyamnak rendelt sima Xperia 5 (120k-ert csomagbontott termek, teljesen mintha uj lenne), na annak a hangszoroja abszolut mindenre eleg.
    Itt nem tudom mi lesz, HTC boomsound? :D Felek ez azert kicsit koltoi tulzas volt, vagy tenyleg nagyon recsegni fog, mind1 meglatjuk, nem ezert vesszuk.

    Viszont ez a QI toltes hianya az 5-osbol nagyon fajo nekem, mert amugy biztosan az 5 III valtotta volna iden(?) az XZP-t. Igy nem tudom... FHD vs 4K mar az XZPnel se jott ki ha oszinte akarok lenni, cserebe rosszabb uzemideje lesz. Es 165 mm vs 157, nekem boven eleg lenne a 6,1". Viszont a 256GB meg jol hangzik, nem szeretnek mar SD kartyazni es a mostani 64GB fel ev alatt telik meg, a 256 kihuzna akar 2evet is. A 8 vs 12GB RAM szerintem/nekem irrelevans difi. Szoval van dilemma :D

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz kretenallat #63 üzenetére

    Mert ezt kotelezoen mindig le kell irni, nem tudtad? Amikor 18:9 volt mindenkinel akkor is leirtak, akkor is amikor 19:9 majd 20:9 lett, es ha holnap a popularis gyartok 22:9cel hoznak ki a telefonjaikat akkor is leirnak hogy a Sony miert 21:9 ;]

    sheratan: Ja hat ott nem problema, de legalabb mar az iOS sem igazan takarekosabb uzemidoben az Androidnal :D
    Remeljuk iden az iPhone is kap egy forradalmi 90-120 HZ-es kijelzot, azzal komolyan rarugnak az ajtot a piacra ;]

    (Amugy ironia nelkul (is) mondom, mindig van egy masodtelom ami iOS rendszeru, jovore levaltanam a 7Plust de 60Hz-ert nem szivesen fizetnek 2022-ben).

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Ádám16 #117 üzenetére

    ,,S az a baj, hogy a Sony telók használtan is nagyon tartják az árukat valamiért."

    Szerintem ez pont nem igaz. Ujonan nagyon tartjak sajnos az arukat, de hasznaltan sokszor 1 evvel korabbi peldanyokat kapsz 150-170 alatt. Illetve ebayen erdemes venni csomag bontott termeket, edesanyamnak vettem most 115 ezer + 5 ezer postaert vettem Xperia 5-t, bontatlan tolto dobozban, tenyleg nem az hogy 1 honapos hasznalt volt hanem frankon csak kibontva volt :)

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz joey04 #129 üzenetére

    A te szadbol ez a trollozas kifejezetten megmosolyogtato.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz zolomon17 #154 üzenetére

    🤡🤡🤡

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz bluemirage #169 üzenetére

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák