Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz Yutani #13 üzenetére

    Hmm...nekem is ez a bajom, hogy tényleges/valós/normális felhasználásra egyenlőre nem használnám.

    Max szoftvert fejlesztenék rá az éles teszteket ésszerű azon végezni, erre majd beszerzek egy tabletet, de az még odébb van, szerintem.

    (#15) MongolZ Win-es tabletre fejlesztesz hobbiból? És miket?

    (#18) Hobbbyt ágyba nem nagyon viszek ilyesmit, max ha nagyon muszáj megoldom telefonról, de az ritka, a mellékhelyiségen a telefon megteszi. Régen vonaton sokat utaztam, de ott a notebook használtam, mivel az úgyis mindig velem van,szoftverfejlesztő vagyok, egy telefonon vagy tableten nem is tudnám végezni a munkámat. Most már autóval vagyok kénytelen mindenhova menni, vezetés közben azért nem jó, ha nyomogatja az ember a kütyüit :D

    (#34) Syl igen, ilyen helyzetben tényleg nagyon jól jön egy tablet :)

    (#39) ladapower van hozzá dokkolód is? munkára mennyire kényelmes használni?

    (#88) joey04 nem is rossz ötlet, max asszonynak felvetem a dolgot, bár a TV-t így is látja a konyhából :)

    (#95) moordavid akkor nektek is csak ilyen kiegészítő úgymond, de pl ha nem lenne nem dőlne össze a világ gondolom? :)

    Köszönöm mindenkinek a válaszát :)

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák