Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    válasz dangerzone #18 üzenetére

    A 4 magos i5 kb idén, vagy tavaly jött be, így tekinthetünk egyfajta átmeneti időszakként a mostanira. Szép lassan ismét kitisztul, és akkor i5 felett talán minden 4 magos lesz. Illetve talán már egyszer írtam, hogy az i3/i5/i7 itt nem erősséget takar, hanem adott tdp-n belüli árkategóriát. Kár ezen rugózni, vesd össze egy U-s, egy Q-s, meg egy asztali i7 árát és teljesítményét. Az ár azonos, a teljesítmény töredék.

    Egyébként meg egy laptopnál nem feltétlen kell a usernek tudnia ezeket, azért vannak a tesztek, meg a bolti eladók, hogy megmondják neki.

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz wsanyi #39 üzenetére

    Engem pédául Bestbyte-ban le akartak beszélni az i5 Uról, tehát nem csak a haszon számít. Sőt, nincs is annyival nagyobb hasznuk a drágán gépből, mint gondolod.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz Juhaszatti #50 üzenetére

    Nem mennek rosszul, de azért én várnék. Mostani Q-s procik talán már nem fogják leolvasztani a gépet, de olcsó gépek között kevés olyan hűtés van, amivel nem throttlingol és hangoskodik. 300eFt alatt szerintem maradj az U-s vonalon, mert azt azért egy gyenge hűtés is elviszi. Nézd meg, itt is panaszkodnak, hogy az erős U-s i7-ek is képesek visszathrottlingolni 2,5-3GHz alá, akkor képzelj el egy dupla fogyasztási 4 magvast.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz wsanyi #57 üzenetére

    HP 430 G2. Szervizes is volt bent az üzletben (tehát láttak már notebookot), meg egyébként azért akartak lebeszélni, mert hogy i3+SSD-vel jobban járnék ennyi pénzből (de makacs voltam pár ok miatt). Hidd el, hozzáértő eladó nem átb**ni akar, hanem a legtöbbet adni a pénzedből. Az Euronicses díszmadarakat most hagyjuk, ők azért ajánlják azt amit, mert kvázi betanított munkások - többsége alig ért jobban a vevőnél a konzumer-elektronikához. Sajna ezekből is van sok.

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák