Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    Szvsz az RT bukó lesz most is, ezzel nincs mit tenni, kutyának se kell, (nem véletlenül) pláne ennyiért. Ezt itt abba is hagyom, ennyit sem érdemelt ez a borzalom.

    A Pro esetében úgy hiszem jó az irány, csak lényegi előrelépés nem volt. Nálam (és gyanítom még sokaknál) az aktív hűtés miatt bukik a cucc. Nyilván még nem tart ott a technika, hogy passzívan hűteni lehessen egy értelmes teljesítményű Core porcit, de talán majd jövőre. Ha az aktív hűtés eltűnik, sokkal vonzóbb lesz sokak szemében.
    Minden más okés. Az üzemidő nőtt, ami örvendetes, a Win 8 fejlőd... get, mert bár még mindig béna, legalább már vannak értelmes fejlesztések benne. Persze akin nem akarja magát szivatni, annak a W9-et meg kell várni.
    A dokkkoló, és az aksis billentyűzet csillagos ötös. Anyaghasználat most is kifogástalan.
    Összességében nekem még mindig nem kéne, de egyértelműen jó úton haladnak. Várom a S3 modelleket, hátha...
    (Addigra talán már RT sem lesz, hálisten)

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

  • cairojack

    aktív tag

    válasz Glenda #19 üzenetére

    Nem frocliból, de tartalmat fogyasztani nem lehet egy teljes értékű Windows-al szerelt Atomos tableten? Arra nem használható? Mondjuk billentyűzettel együtt 300 dollárért?
    Oké, az biztos nem prémium, de akkor csapjunk hozzá ehhez is 150 dodót, és abból már csak kijön egy alumínium ház.
    És akkor az Atomos cucchon az utóbbi 6 év játékait leszámítva minden megy rajta, ami valaha ment asztali PC-n. RT-n meg van 10 darab app, az is olyan amilyen azt csók.
    Ezek után ész érved van arra, hogy miért is kéne RT-t vennem?
    Nem... akkor? Értelme?
    (Több pénzért, jóóóóóóval korlátozottabb tudás... Ez kinek éri meg?)

    De én itt lezártam, nem akarom újra kezdeni ezt a vitát, majd igazol vagy cáfol az élet...

    [ Szerkesztve ]

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

  • cairojack

    aktív tag

    válasz Glenda #29 üzenetére

    De kérlek ne ilyen általánosságokkal dobálózzál már, hogy az RT hú de jó, az Atom meg hú de nem, hanem mondj konkrét példát, hogy mi az, amit egy RT-s tableten meg tudok csinálni, egy Atomoson meg nem. (No csak azért, mert fordított felállásban bárki kapásból felsorol egy tucat lehetőséget).

    Mondjuk itt vagyok én mint vevő, te meg mint eladó próbálj meg meggyőzni arról, miért is használhatóbb az RT, mint egy X86-os tablet. (És kérlek, kérlek hagyjuk az "Office" érvet, mert az az 1-es RT-nél sem jött be, meg az "OS gyorsabb" érvet, mert nem az OS érdekel, hanem az alkalmazás amit futtat (ill az RT esetében amit pont hogy nem tud futtatni).)

    Amúgy ha már az RT-t tartalomfogyasztásra fejlesztik, miért nem tudnak beletenni egy SIM fogalalatot?
    Mert így ha nem vagy Wi-fi közelben a tableted maximum csak energiát tud fogyasztani, netes tartalmat nem. Király.

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák