Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quex

    tag

    válasz atti_2010 #44 üzenetére

    Nem tudom, hogy próbáltad-e vagy csak ajánlgatod, de a VGA gyorsítás nem segít rajta.

    Igen, volt P3-asom is, de abban az időben még nem voltak ennyire gépigényesek a flas-ek és a vírusirtók sem duzzadtak ekkorára, így gyorsabb volt a P3-as a régi programokkal, mint a mostani gép a mostani programokkal.

    Nem tudom, hogy te mennyit szeretsz várakozni, de amikor már akad az egér is, az szerintem elég lassúnak tekinthető, márpedig egyes oldalak virusirtó+flash-el együttesen lefogják annyira a gépet, hogy nem megy. A feladatkezelőt elindítva látható, hogy CPU túlterhelés a lassulás oka és a vírusirtó + a flash együttesen majdnem 100%-ot ad tartósan, miközben más eszköz leterheltsége nem jelentős. De megnéztem erősebb gépen is igen keményen lefogja máshol is a flash a processzort.

    Persze, tudom, akkor kapcsoljam ki a flash-t, csak éppen így elérhetetlenné válnak bizonyos lehetőségek. Ezért mondom, hogy a hétköznapi használatra kevés a kétmagos. Persze trükközéssel ki lehet kerülni, de az sok kompromisszummal jár, így nem nevezném 90%-nak elegendőnek. Elegendő, csak megszorításokkal.

    I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

Új hozzászólás Aktív témák