Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    válasz Rusher4587 #20 üzenetére

    Szerintem ez nem úgy működik, hogy a 30 kocka 30 dollár, a 15 meg 15 dollár és azt az extra 15 dollárt költsük inkább időjárásállóságra. Ha a szenzor meg a processzor tudja, akkor valójában semmit sem takarítanának meg a limitálással, mert a gyártási és fejlesztési költségeket nem befolyásolja.
    A gyártók legtöbbször amúgy sem azért limitálják az olcsóbb típusok képességeit, mert azzal spórolnak a gyártási költségeken, hanem mert el akarják kerülni, hogy az olcsóbb gépek kannibalizálják a drágábbak piacát.

    Szvsz az X-T30-nál ezt nagyon jól balanszolták, mert pl. a videós fícsöröket pont annyival csökkentették, hogy legyen értelme az X-T3-at választani, de meghagyták a 10bit hdmi output és az usb-c hangbemenet lehetőségét, hogy ha később valaki mégis komolyabban videózásra akarná használni, akkor ne legyen teljesen elvágva a lehetőségtől.
    Én pl. pont ilyen gépet kerestem október-november környékén. Végül benyeltem az X-T3 extra költségeit és igazából nem bántam meg, mert nagyon jó gép, de ha akkor lett volna X-T30 akkor valószínűleg azt választom, mert a jelenlegi tudászintemnek az X-T3 overkill.

Új hozzászólás Aktív témák