Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mirage

    tag

    Kicsit elkéstem, de ez van...
    Az év egyik legjobban vártja számomra a kiegészítő.
    Nagyon kiváncsi vagyok hogy zárul le ennek a sok-sok évnek a sztorivonala, érdeklődéssel (és picit félve) várom hogy mit hoz majd az új “fejezete” a játéknak. :))

    Amúgy kár, hogy nincs itt a játéknak aktív topikja...

    A ui elég mélyen testreszabható amúgy, bár az tény hogy a default beállítások nem épp a legoptimálisabbak.
    Ha magára a menüre gondolsz mint “foshalmaz”, hát igen azt kicsit lassabb kezelni kontrollerrel.
    Bár ha játszottál például a pso2 konzol verziójával akkor azért meglehet tapasztalni hogy bőven van lejjebb... :Y
    De végső soron ha minden kötél szakad hozzá lehet dugni a pshez is a billentyűzet és egér kombót, ugyanis fullosan támogatva van, átváltva a pc control scheme-re gyakorlatilag ugyanazt az élményt kapod mint pcn.

    Ami a grafikát illeti, az utolsó két kiegészítő alatt hatalmas grafikai fejlődésen esett át a játék, nem csak a nyílt világ vagy instanceok terén egyébként, hanem az olyan kis dolgok, mint a sztori mesélés közben használt animációk, vagy a cinematográfia terén is... mmok közt az egyik legszebbnek mondanám, nem feltétlen a textúra minőség miatt, hanem összességében nagyon jól elszokták találni az atmoszférát és annak a közvetítését amivel elég jó összképet ad az egész (pláne, ha hozzá vesszük a remek zenét is).
    Viszont tény ami tény, a kezdő területek nem korosodtak jól, az alapjáték területei néhány kivétellel elég semmilyenek és a textúrák minősége is kifogásolható, de hát ez nem csoda, hiszen 2013 elég rég volt már... ezzel nagyon nincs mit kezdeni, és igazából én nem feltétlen haragudok a fejlesztőre ha máshova rakják az erőforrásaikat, nem pedig a régi content grafikai feljavításába. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák