Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz ricinus13 #11 üzenetére

    Ha van egy adidas cipő, amit öt színben árulnak, de lehet egyedivé tetetni, te pedig úgy veszel egyet, akkor az milyen? Pláne, hogy feliratot tehetsz rá, nem lesz másik ugyan olyan belőle.

    It a gyárilag moddolt: van az alap típus, valamint van a kis szériás, átalakított verzió. Nem csak át van festve.

  • #57638400

    törölt tag

    válasz ricinus13 #11 üzenetére

    Igazából teljesen feleslegesen kötsz bele, mert egyrészt a PC modding stílusára gondolt a szerző, másrészt az alap változathoz képest modolt, vagyis modified, azaz módosított. Szerintem te is látod, hogy eltér az alap TriStellar változattól. :)

    A többieknek: az más kérdés, hogy miért ennyi az ára. Azért ennyi, mert csak ötvenet készítenek belőle. A klasszikus autók annál drágábbak, minél kevesebb maradt fent belőlük. Az arany, gyémánt azért drága, mert kevés van a bolygón. Szintén más kérdés, hogy kinek és miért lenne értékes és a vételár kifizetésére érdemes ez a ház. Ízlések és combcsontok - attól még, hogy nekünk nem tetszik, teljesen értelmetlen támadni, cikizni, meg a létjogosultságát firtatni. Nomeg nem tetszésünk ellenére is ugyanolyan drágák lesznek az autók, meg ez is, és aki megteheti és szeretné, az meg is veszi. Arról nem is beszélve, hogy ennél hajmeresztőbb árazású egyedi házak is vannak, ld. IN WIN S-Frame. Akkor ennek még kevesebb értelme van, jól értem ? Bár hozzátenném, hogy ez a ház nekem sem tetszik, és böködte a csőröm, amikor olvastam róla.

    Szerk.:
    Ha meg az (anyag)minőséget nézzük, akkor az Apple és a Razer is azt csinálja, hogy "márkaadót" rak rá, szóval drágább, mint amennyit érne. Viszont mindkettő cégtől vannak olyan termékek, amik nagyon tetszenek és meg is venném.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák