Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hokoyumi

    tag

    válasz r-chee #7 üzenetére

    ha jól tudom a synologynak a saját weboldala is az 1ik nas-áról megy
    de üzleti felhasználásra lett kitalálva
    szóval tudnia kel mindent 1szerre
    fájl, ftp, http, nyomtató, torrent ami kell:D
    mél szerver is futhat rajta meg ip kamerákat is kezel, 1db-ot ingyenesen a továbbiakért fizetni kell

    am sztem a kihasználhatóságát inkább az olvasási tempó határozza meg... ill a lemezek amik bennevannak

    "A Synology 211+ átlagosan 108 MB/mp. olvasási, 55 MB/mp. írási sebességet biztosít Windows® környezetben, RAID 1 konfiguráció alatt."

    "Számos további szolgáltatás teszi lehetővé a Synology DS211+-nak, hogy többfajta hálózati hardvert is helyettesítsen. A PHP/MySQL támogatással rendelkező Synology Web Station akár 30 honlap hosztolását engedi meg a Synology DS211+-on."

    "A Mail Station kiegészítő a Synology DS211+-t mail szerverré változtatja egy pár lépéses telepítéssel, az USB printermegosztó képesség pedig minimalizálja az üzleti vállalkozások nyomtató erőforrások megosztásából származó költségét."

    ugye RAID 1 az tükör, kb 70-80%-al gyorsabban olvas mintha csak 1 winyón lenne az adat...
    azt nem tudom a nas hardvere mennyire szűk keresztmetszet... tehát az mennyit fog vissza a tempóból, vagy mennyivel bírna többet...
    de sztem amíg nem akarsz 1szerre 6 kliensről 50Mbit-es fullHD filmet nézni meg másolgatni is közben addig nem lesz gondod vele:D
    vagy ha arra kell veszel 1 komolyabb megoldást...

    Amit nem tudsz nem fájl, ilyen a szájber tér. | "Jó lenne még a homokozóba ríni a dömperé"

Új hozzászólás Aktív témák