Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    "Így például pusztán óraként használva a Watch akkuja akár 48 óráig kitarthat, ha egy órában mindössze 5 alkalommal csekkoljuk az időt 4 másodpercnél nem hosszabb ideig. Ez az idő 72 óráig feltornázható energiatakarékos módban, ha óránként legfeljebb csak 4 alkalommal vagyunk kíváncsiak az időre."

    Ezt mondjuk így teljesen hülyeség volt leírni / lemérni. Elvégre ki a f...om vesz okosórát csupán azért, hogy egész nap csak az időt nézegesse rajta.

    De egyébként a leírás illetve a teszt korrektnek tűnt. Egy napot átlagos felhasználás mellett azért ki fog bírni és ennyi.
    Az hogy sport meg minden közben bekapcsolt szenzorokkal csak 6-7 óra. Na az már necces. Elvégre az egyik kiemelt képessége az órának. Ebből viszont az derül ki, hogyha átlagos napi használat mellett sportolni is akar az ember, akkor már valószínű kétszer kell töltenie 24 órán belül.
    Elvégre ha átlagos használat mellett 18 órát bír, sport és szenzorok közben meg csak 7-et akkor a kettő átlaga kb egy fél napot fog kitenni. Persze függ attól is, hogy "sport" alatt valaki csak fél órás kocogást ért - zene nélkül ugye - vagy esetleg több órát.

  • Dany007

    veterán

    válasz TigerCat #50 üzenetére

    "- Jól néz ki és menő, mert Apple"

    :C

    Egyébként az a durva, hogy az 5 milliós arany Watch meg a sima 150 ezres gyakorlatilag u.a. a készülék csak más a színe... Meg persze arany... de igazából a külvilág számára az is csak egy színben különbözik random másiktól.

  • Dany007

    veterán

    válasz Cathfaern #56 üzenetére

    Teljesen egyértelmű, hogy mitől drága az arany. Ez nem is kérdés...
    Csak úgy egy kicsit furán jön ki az, mit itt az egyik fórumos mondott példának. Hogy neki is Apple telefonja van meg Ecclestonenak is és hogy ezentúl órában legalább ő megvehet valami igazán egyedi Apple cuccot.
    Na igenám, de a valóságban az csak "színében" (meg persze értékében) fog eltérni egy mezei "occsó" Apple órától. Tehát na, okés hogy arany de én még tettem volna bele valami kis plusz egyediséget.

    @TigerCat:

    De én nem agymosottságról beszéltem. Hanem azon nevettem (inkább szakadtam, bár reméltem szarkazmus volt a részedről), hogy "menő, mert Apple".
    Nos, ahogy a többiek is mondták, tőlünk nyugatabbra az Apple egy tucattermék. Egyáltalán nem különlegesség se nem menő... Itthon meg aztán főleg nem menő. Itthon leginkább a sznobizmus jelképe. Most mindegy hogy ez mennyire valós vagy sem, akkor is az. De biztosan nem "menő".

  • Dany007

    veterán

    válasz Cathfaern #72 üzenetére

    Mert szerinted az átlag Német / Francia / Amerikai emberek 200 ezres (700 eurós) órával császkálnak?
    Ez szerintem pont az a kategória, ami az átlagnak már kicsit(!) drága (kint is), a luxustól viszont nagyon messze van. Tehát aki a státuszra megy, az biztos nem fogja ezt venni, inkább az 3-5 milliósat, akinek meg csak kell egy n+1-dik kütyü annak meg már kint is drága lesz az a 200k. Persze, aki kitudja használni a funkcióit annak megérheti.

Új hozzászólás Aktív témák