Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zizi7229

    tag

    válasz Feketelaszlo #8 üzenetére

    egy rakat fos az összes, Győrben szinte csak azok vannak, - nyilván valakinek megéri ezeket a mocskokat venni nyugati busz helyett - meg régi Ikarusok, Rába Premierek......
    Egy osztálytársam édesapja a győri volántelepen dolgozik, láttam képeket, hogy néznek ki ezek a mocskok...gyakorlatilag nincs két egyforma busz köztük(mármint szerkezetileg, mindegyiken van valami gyári egyedi megoldás/taknyolás), tíz évesen már selejtérettek, volt olyan aminek a hátulja konkrétan hiányzott, úgy el volt rohadva....

    egy időben ha jól tudom a Dana-tól vették a futóművet, vagy egy részét, mind fos....az újabbakba már a rába gyártja
    az automata váltókat is állítólag elég sűrűn cserélik, már nem tudom hogy a ZF-et vagy az Allisonokat ésaz okát sem hogy miért.

    új buszok helyett pedig folyamatosan állítják vissza a kivont ikarusokat és Premiereket
    Az ikarusok legalább működnek, azzal még soha nem robbantam le, mondjuk errefelé karba vannak tartva más megyékhez képest
    Való igaz hogy olyan hangja van már főleg a 280-asoknak(talán a difije), hogy 80-nál már megsüketülsz, de ezeket olcsón karba lehet tartani

    [ Szerkesztve ]

    Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

Új hozzászólás Aktív témák