Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    Elképesztő sztori, bár nem példa nélküli és sajnos azt sem hiszem, hogy ASUS kuriózum lenne.
    Én nem vagyok jogász, de ennyi nyavaja után szerintem is kijárna egy cserekészülék.

    Én még az Apumnak 2015 karácsonyára vett Transformer Book T300 Chi-t szerettem volna szervizeltetni - természetesen már bőven nem garanciális -, mivel a tableten lévő, egyetlen micro USB port egyre többször produkált anomáliát, majd 2-3 hete végképp megszűnt mindent érzékelni.
    Ez többek között azért gáz, mert ezen az egy nyamvadt porton keresztül kell a géphez kapcsolódó billentyűzet akkuját is tölteni.
    Állítólag ez típushiba a hasonló, 2 in 1 gépeknél, bár az sem segít, hogy Anyum bevallása szerint Apu szereti "erőltetni" a nyamvadt pendrive-jait, a 'ha nem megy bele, akkor kicsit több erővel, picit feszegetve, ha így nem jó, akkor talán fordítva, repeat' módszert alkalmazva.

    Az ASUS-nél közölték (Budapest, Huszti út), hogy nem szedik szét, nem szerelik/javítják, hanem egybe cserélik a felső részt (a bill. nélkül), új készülék áron. Oké, hát azt akkor nem kérném, köszönöm, helyette kisebb, Asus gépekre szakosodott, maszek szevízbe került a kütyü, várom a bevizsgálás eredményét és az ajánlatot.

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák