Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Első pillantásra jónak tűnik, de másodikra már feltűnik, hogy igyekeztek spórolni ezen a billentyűzeten. A kurzorokat közelebb vitték a többi billentyűhöz, és a felettük levő Delete stb. gombok 6-os csoportját is fekvőből állóra fordították, hogy ezáltal rövidebb legyen az egész és így anyagot spóroljanak. Számomra a kör alakú LED-ek is az egyszerűségre törekvést jelentik, nekem a szögletes tetszik.

    Én már a második gépemhez használom az olcsó, de mégis nagyon jó minőségű Logitech Deluxe 250-et. Azt hiszem, 2500-3500 ft körül lehetett. Öt éve vettem és még tökéletesen működik. PS/2, tehát jó több billentyű lenyomhatóságában, minden kombináció működik, ami kell. Így néz ki, csak világosszürke Deluxe 250
    Ezzel a kis programmal teszteltem. AquaKeyTest

    Sajnos már nem kapható, csak az utódja, a K120. Ilyenek is vannak nálunk a cégnél, és azt kell mondjam, rossz az elődjéhez képest. Ennél már jól láthatóak a spórolás jelei. Kisebbre vették a házat, és lapos lett. Általános célra még elmegy, de játékra nekem nem kéne. Sőt, lapos semmilyen célra.

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák